Hakkımızda - Tasarım Takılar En Uygun Fiyatlarla!
Tasarım Takılar En Uygun Fiyatlarla!
Kısaca Biz

Ayshe Design Aksesuar

 

Müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejimiz ile ilk günden itibaren tüketici trendlerine uyum sağlayan bir marka olduk. Geniş model seçeneği sunduğumuz online mağazamızda farklı tasarımlarımızla rakiplerimizden bir adım öne çıkmayı başardık.

 

Faaliyette olduğumuz süreçte müşterilerimiz bize hep güvendi. Biz de bu süreç içinde müşterilerimize daha iyi takı seçenekleri sunmak için elimizden geleni yaptık ve yapıyoruz. Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar ve bundan sonra da Ayshe Design olarak, siz müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmak başlıca amaçlarımızdan birisi oldu. Bu yolda hep kendimizi geliştiren bir marka olduk.

 

Çok değerli müşterilerimize daha iyi, daha farklı ve kaliteli ürünler sunabilmek için her biri işinde profesyonel olan ekibimizle büyük bir coşkuyla çalışıyoruz. Bu çalışma sonucunda markamız kurulduğu 2021 senesinden bu yana iki perakende satış mağazasına sahip olmayı başardık.

Ayshe Design olarak kadın takısında modayı oluşturmanın ve sizlerin beğenisine sunmanın çok önemli bir görev olduğunu farkındayız.

 

Kendimizi en iyi sunduğumuz tasarımlarımızla modayı sizlerin ayağınıza getirmiş ve binlerce modelin vücudunuzu süslemesine aracı olmuş, şuan da bu gaye ile oluşturduğumuz yeni yüzümüz ve bir birinden güzel onlarca takı ve aksesuar koleksiyonlarımızla karşınızdayız.

 

Eğer sizde kadın takı ve aksesuarlarında modayı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

WhatsApp Support
WhatsApp İletişim
Bize mesaj gönderin!